שירותי מחשוב לעסקים

אנחנו יוצרים סביבת עבודה מהירה, מאובטחת ויציבה.

החברה שלך צריכה שיפור בפן המחשוב - אטיות במחשבים, תקלות חוזרות, וירוסים והיעדר גיבויים מתאימים - כל אלה גובים מחיר ישיר ועקיף בצורת שעות עבודה והוצאות לא מתוכננות.

אנחנו מציעים ומיישמים רק את פתרונות המחשוב שאנחנו מאמינים בהם.

 

התקשר עכשיו >

ייעול והוזלה בתחזוקת שרתים וגיבוי מידע

 

אנחנו מציעים ליעל את רשת המחשוב לעסקים קטנים ולהפתר מתחזוקת שרתים יקרה במטרה להביא לשילוב של מחיר תחזוקה זול יחד עם יציבות ועם אמינות גבוהה. קיימים פתרונות גיבוי רבים, אך רק כאשר מבוצעת בחירה נכונה שלהם לפי גודל וצורכי החברה, יחד עם הגדרה נכונה, ניתן להשיג חיסכון בהוצאות וביטחון בכך שהמידע תמיד קיים ומגובה היטב. 

office 365 שירותי ענן למשרדים

Office 365 -חבילת שירותי משרד מתקדמים במינימום הוצאה (דואר, אנשי קשר, לוח שנה ושיתוף קבצים)

 

אם הנכם משתמשים היום בשרת דואר/exchange מקומי, או שכלל אינכם משתמשים בשירותי דואר מתקדמים - אנחנו מציעים לכם להתייעל ולעבור לשירותי Office 365, שירותים מתקדמים ויעילים בעלויות נמוכות יותר. אם אתם רוצים לעבוד בסנכרון ובשיתוף סלקטיבי בין המשתמשים במשרד - לשתף לוח שנה ורשימות אנשי קשר, לגשת מכל מקום לדואר שלכם, לסנכרן באופן מלא בין המכשירים שברשותכם - מחשב - טלפון נייד - סמארטפון, לקיים שיחות וידאו מרובות משתתפים ועוד. נשמח להבין את אופי החברה ואת צרכיה על מנת להתאים את השירות הנכון והמשתלם ביותר.

אנטי וירוס והגנה מפני תוכנת כופר

הגנה מפני וירוסים (כולל וירוס כופר) ואבטחת מידע

 

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפגיעות קשות בחומרים הדיגיטליים בעיקר בעסקים קטנים - כגון וירוס הכופר שגבה מאות אלפי קורבנות ברשת. כל עסק חייב הגנה מפני וירוסים ותקיפות חיצוניות, ואנחנו נשמח להציע לכם פתרונות הגנה פשוטים יחסית ואמינים מאוד. 

תמיכה מרחוק למחשבים, סמארטפונים וטאבלטים

 

לעתים, חלק ניכר מהתקלות עשויות להיפתר במהירות בזק באמצעות תמיכה מרחוק (בטלפון + בהשתלטות מרחוק), ואנחנו שמחים להציע ללקוחותינו שירות מהיר, בכל מקום ולכל מכשיר, בזמינות מרבית.